Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tapasztalatok rx 7900xtx-el?

Tapasztalatok rx 7900xtx-el?

Figyelt kérdés
Most akarok gépet venni és videókártya terén néztem az rtx 4080-at és a rx 7900xtx-et,néztem én összehasonlítást meg hasonló dolgokat ,viszont ahogy láttam ár érték arányban jobb a pirosak tábora,de nem tudom hogy mennyire lenne megbízható. Esetleg ha valakinek van ilyen kártyája tudna róla pár dolgott mondani?

2023. jún. 7. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Ár érték arányban jobb az AMD, ha nem érdekel az RTX.
2023. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
DLSS3 miatt azért én lehet inkább a 4080-at részesíteném előnyben, ha picit finomítanak rajta akkor tényleg rengeteget fog számítani az a technológia.
2023. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Majd az AMD is kitalál rá alternatívát, az nVidia saját technológiáit eddig rendre sikerült kiváltaniuk én nem félteném a pirosakat.

Nem mellesleg az RX 7900XTX a 4080 és 4090 között van, eszem ágában nem lenne a gyengébbet venni csak azért mert nVidia...

2023. jún. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!