Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az még normális, ha 80-82...

Az még normális, ha 80-82 fokos a videókártyám játék közben?

Figyelt kérdés
RTX 2060-om van és mikor játszok, (Witcher 3, ARK, Cyberpunk, stb..) akkor elszokta érni a bő 80 fokot. Ez veszélyes már a kártyára nézve?
2023. jún. 9. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még belefér, egy újrapasztázás viszont nem árt mert a 2060 nem egy hevülős fajta.
2023. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen hűtés van rajta? Bár alapvetően ez már elég határeset mivel a legtöbb NV karinak 83 fokra van álíltva alapból a thermal limit, tehát ha azt eléri onnan már az órajeleit fogja visszavenni, lassulni fog a kártya.
2023. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a kártya. Én programtervező informatikus-nak tanultam, majd inkább a hardverek felé fordultam, a tapasztalatom az, hogy úgy 3 év után érdemes újrapasztázni egy videókártyát, garancia ninsen már rá általában. Vegyél egy THERMAL GRIZZLY Kryonaut hűtőpasztát és ha te nem is vagy otthon benne, egy jó barátodat vagy egy hozzáértő szakembert kérd meg, hogy ezt használja újrapasztázáshoz és kéred vissza maradék pasztát. Ha beszáradt a paszta, tippem szerint 75 fok körül meg fog állni a videókártya.
2023. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
Kicsit magas.
2023. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Joell ***** válasza:
sok....ház jól szellőzik?
2023. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!