Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri emag-ról PC-t rendelni,...

Megéri emag-ról PC-t rendelni,vásárolni? Valamint a gépre van telepítve Windows 10/11? Vagy teljesen üres a gép és nekem kell telepíteni? Örülnék ha ezt elmagyaráznátok hogy mégis hogyan működik ez.

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy Pc guru.

2023. jún. 9. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg, nagyon rossz összeállítások vannak ott indokolatlanul drágán.
2023. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
több százezer forinttal olcsóbban kijössz ha darabonkét vásárolod és rakod össze ugyanazt a gépet.
2023. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Úgy vettem használt üzleti laptopot, hogy 1. aktiválva volt, 2. a főbb böngésző stb. már rajta volt, vagyis harcrakész állapotban. Csak a védelmet tettem rá. Én sem vagyok nagy PC guru.
2023. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki forgalmazza?

De általánossábban elmondható, hogy nem. Alkatrészenként megvásárolva mindig jobban jársz.

2023. jún. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalos Windows-licenc több tízezer Ft. Ha nem jelzik, nincs rajta, cserébe neked kell megoldanod valahogy. A telepítés otthon nem nehéz, csak kéne venni licenckulcsot, és olcsón csak "szürke" van. Alternatív megoldásként telepíthetsz (valamilyen) Linuxot ingyen.
2023. jún. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mit jelent az, hogy digitális licenszkulcs?
2023. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy karaktersorozat, amit be kell gépelni aktiváláskor, pl. VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T.
2023. jún. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Pontosabban bevinni, gondolom a ctrl-c-ctrl-v is működik.
2023. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!