Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen szünetmentes tápegysége...

Milyen szünetmentes tápegységet vegyek?

Figyelt kérdés

Egy APC Back-UPS 400VA készüléket szeretnék, de többféle van belőle. Mi a különbség, milyen kellhet nekem? 2 PC-hez, 2 monitorhoz és egyéb dolgokhoz szemeltem ki ezt a készüléket.


1. BE400-CP [link]

2. BE400-FR [link]

3. BE400-IT [link]

4. BE400-GR [link]


Előre is köszönöm.



2023. jún. 17. 16:35
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ahogy látom a lokalizáció a különbség. (pl.: GR-German/Dutch, IT: Italian, stb.)


Dehogy ennek mi a fene értelme van, nem tudom. Mert ugyan azt az elektromos szabványt használja mindegyik 230V, EU dugó. Talán a mellékelt dokumentációhoz van köze.


De két PC -hez ekkora teljesítmény nem biztos hogy elég lesz. Bár a max fogyasztástól is függ. Ha két átlagos irodai gép, akkor OK.

2023. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2PC-hez 2 monitorral biztosan kicsi. Legalább 600VA-eset vegyél. A különbség a csatlakozókban lesz.
2023. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon örülnék ha elég lenne a 400VA. Ezek lesznek rákötve:


2 db Lenovo ThinkCentre M910q PC, 65 W-os adapterekkel

2 db Lenovo L22i-30 monitor, max. 19 W-os áramfogyasztásokkal


65+65+19+19=168 W


Nekem csak annyi lenne a célom ezzel a szünetmentes tápegységgel, hogy áramszünet esetén pár percig menjenek a gépek. Erre jó lenne ez a kiszemelt APC Back-UPS 400VA?


Köszönöm.

2023. jún. 18. 14:28
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
46%
Azokkal nem lesz gond. Ezekbe amúgy is "T" jelű proci szokott lenni, amik amúgy is energiatakarékosak.
2023. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!