Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX...

SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 6700 XT 12GB, Jedi Survivor, Hogwarts Legacy, eddig jó volt, most állandóan összeomlik, miért?

Figyelt kérdés

Fent említett új videókártyán aakét játékot próbáltam ki, gond nélkül ment.

Pár nap múltán, Jedi Survivor kezdeti logó videók után kifagy, kilép, hibaüzenet:EXCEPTION_ACCES_VIOLATION reading address 0x0000000000000000˝

Hogwarts Legacy fekete képernyő. AMD Adrenalin drivert lecseréltem a Pro Edition-re, ott minden jó (viszont kevesebb beállítási lehetőség). Mi lehet a gond az Adrenalin verzióval, tudtommal nem jött rá napokban új frissítés.. köszi előre is.



2023. jún. 20. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Az jó kérdés, hogy miért, de szerintem érdemes lenne minden drivert törölni DDU-val és utána felrakni a legfrissebb Adrenalint újra. Nekem 6900 XT van és ezzel a 2 játékkal én is játszottam és semmi para nem volt.


Az alaplap chipset driver is friss? Az is okozhat gondod ha a kártya driver újabb a chipset meg régi.

2023. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, az Adrenalin driver mellett felment a legújabb chipset driver is, de akkor megpróbálom így törölni és újrarakni, köszi.
2023. jún. 20. 13:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Következő kérdés: letöröltem mindent ami a videokartyaval kapcsolatos, leállítottam, hogy a Windows automatikusan frissitsen bármit is, így ha az adrenalin drivert teszem fel, akkor egy 05.23 dátumú GPU driverrel működik amit a Windows tud még frissíteni külön 06.13-ra és akkor jönnek elő a hibák, az előző verzióval maga a játék hibátlan. Viszont amíg be nem töltődik a főmenü, addig a bevezető introk nagyon szaggatnak 2-3 fps, ha kezdődik a játék epic beállításon is hibátlan. Ez az intro betöltés lehet attól, hogy kevés neki a 16 giga ram? Mert játék futása alatt is 15,5 meg ilyeneket használ. Gondoltam előtte valamiért túl csordul vagy ilyenek, lehet ez attól vagy mi más lehet?
2023. jún. 21. 06:01
 4/6 anonim ***** válasza:
gondolom a 6.13-on vmit elbasztak
2023. jún. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az okes, de ez az intro szaggatás az előző driver verzióval is adott. Kérdés, hogy ott mitől.
2023. jún. 21. 08:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy meleg van és nem bírja. Az intro mindenhol szaggat. Próbáld ki csak full HD - ben
2023. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!