Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Telekom tv go val lehet...

Telekom tv go val lehet rögzíteni műsorokat? Pl le megy az évad és egyben akarom megnézni.. vodafone tv-n lehet !

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, az IPTV-vel lehet, amihez külön kérni kell a felvétel opciót és még azt is korlátozzák, hogy mit vehetsz fel. Ezek után én inkább elővettem a VHS magnót.
2023. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lali51 ***** válasza:
#1 hogy veszel fel vhs-el smartboxról?
2023. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
#2 a SCART kimenetét rákötöttem a magnó SCART bemenetére (ez még régi Cisco box). A boxon beállítom a műsor emlékeztetőt, így az a megfelelő időben a megfelelő csatornára kapcsol. A magnót meg időzítem, hogy az AV bemenetről vegyen fel a megadott időben.
2023. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
OFF: DVB-C esetén egyes tévékre fel lehet venni bármit (fizetős csatornáim mondjuk nincsenek, talán azokat nem engedné, nem tudom).
2023. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Torrent és streaming korában?? Egyszerűbb letölteni,mint hülye felvételeket csinálni
2023. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 És mi van, ha pl. vetélkedőt, vagy dokumentumfilmet akar felvenni, vagy nincs előfizetése (ahol megvan), vagy nem akar torrentezni, vagy ott sincs meg?
2023. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1-esnek:Nekem is IPtv-m van,nem tudok semmi felvételi korlátozásról

/Telekom a szolgáltatóm/igaz nem veszek fel túl sokszor,de amit akartam az mindig sikerült is

2023. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagy is rögzíteni a sorozatot, hogy később megtudjam nézni! Pl van egy doku film ami hajnalban megy, és azt akarom hogy vegye fel és én majd délután megnézem. Vodánál rögzítette az egész évadot és megtudtam nézni egyben
2023. jún. 23. 17:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Telekomnál.ha minden epizódot veszek fel,duplán kell rányomni a műsorra a felvétel gombbal,s onnantól minden részt felvesz automatikusan
2023. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. jún. 27. 12:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!