Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy darab ventilátor elég egy...

Egy darab ventilátor elég egy gtx 1070-hez?

Figyelt kérdés
Ebben a pillanatban egy gtx 1060-6gb-om van hozzá egy arctic p12 ventilátor. Éppen fejlesztésben gondolkodok (cpu + gpu és hűtő, ventilátor) és az 500 wattos tápom miatt, levagyok korlátozva, új gépen is gondolkodtam csak azzal sok a macera. És a ventilátorom végzi a dolgát, de félek, hogy egy gtx 1070-hez nem lesz elég 1 ventilátor.

2023. jún. 27. 07:16
 1/3 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nekem RTX 2070 Super van 1 db ventillátor üzemel a házban, mert a másik ciripelt kicsit és kikötöttem. Eddig legrosszabb esetben is 75 fokos volt. Melegebb időben lehet leveszem a plexi oldalát aztán meg van oldva, fal felé néz ez a része. Minél több ventillátor, annál nagyobb zaj alapjáraton.
2023. jún. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 házventillátor? Elég.
2023. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen gépházad van. Egy jól szellőzőben elég lehet 1 venti, egy kevésbé jól szellőzőben már nem biztos.
2023. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!