Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megőrült a laptopom. Mit...

Megőrült a laptopom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bármire kattintok vagy bármit próbálok megnyitni, végtelenszer rákérdez hogy áthelyezem-e a lomtárba míg le nem fagy a Windows intéző, nem lehet rajta csinálni semmit.

Vírus kizárva, évek óta nem neteztem vele, az utolsó internetezés után volt egy alapos vírusirtás és az elmúlt 3 évben rendesen működött. Újratelepítés, sfc/scannow nem ér semmit. Ha összecsukom és alvó állapotba kerül, gyorsan összevissza villog a power lámpa, ha felnyitom, gombnyomás nélkül indul a Windows.

RAM, CPU, alaplap vagy merevlemez hiba ez? Menthető vagy kuka?

Windows 7 Ultimate 64 bit, 2 Gb RAM, 2 magos Intel CPU.



2023. júl. 9. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs beragadva a del gomb?
2023. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HakapiszikMatyi ***** válasza:
100%
Jogos, amit előttem írtak. A billentyűzet külső, belső alkoholos tisztítása megoldhatja.
2023. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 HakapiszikMatyi ***** válasza:
100%
+Power gomb is, ha pl oldalt van.
2023. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy cimborámnál fejjel lefele tartva + porszívózás segített. Csak arra kell ügyelni, hogy srégen legyen a szívófej, így véletlenül sem tud leszívni egy billentyűt, mert az így meg lesz támasztva egy ponton.
2023. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Először én is a beragadó billentyűre gondoltam, de nem látok problémát vele és sok indításnál nem hoz be semmit, vagy újra akarja rakatni velem az os-t.
2023. júl. 11. 09:42
 6/7 HakapiszikMatyi ***** válasza:

Ha szerinted, a takarítás nem segít, akkor:

Win 7-nél még működik az "F8", amit indításkor nyomogatva csökkentett módban indítható a rendszer. Ha sikerül, akkor indíts egy rendszer visszaállítást olyan időpontra, amikor még működött rendesen. Vagy távolítsd el a billentyűzet illesztőprogramját, és csatlakoztass egy USB-s billentyűzetet. Egy pontos géptípus azért segítene valamit a válaszadóknak.

2023. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
RM Nbook 4400. Amúgy pár napja nem csinálja, úgy tűnik ez időszakos jelenség, nem hiszem hogy billentyűzet, pláne hogy szinte soha nem használtam a Del gombot. A kérdésben csak pár műveletet neveztem meg, de igazából mindent kipróbáltam, csak nem akartam felsorolni mert nem lett volna elég a hely, a rendszer-visszaállítást is, az sem segített. Én még mindig a kifejtésben felsorolt hardverek valamelyikére gyanakszom.
2023. júl. 13. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!