Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért laggolnak a játékok?...

Miért laggolnak a játékok? (RTX 3050 laptop)

Figyelt kérdés

Vettem egy gamer laptopot hogy tudjak játszani ha éppen nem tartózkodom otthon. Így néz ki a gép:

RTX 3050 4GB

Ryzen 5 5600h

16GB memória

1TB SSD


Az van, hogy laggolnak a játékok, pl Diablo 4 DLSS performancal 110fps körül fut de kb 3-4 másodpercenként megakad a játék egy pillanatra.

A Hogwart legacyval szintén ugyanez, de még az Ac Odyssey-el is! Sőt talán az laggolgat a legjobban. Nagyon érdekes mert magas az fps, de mégis kb 5 másodpercenként belaggol. (Alancsony beállítások mellett is) Nagyon nagyon idegesítő!!! Egyszerüen nem értem miért van ez. Nézek youtube videókat másoknak ezzel vagy hasonló hardverekkel hogy fut és ott nincs ilyen akadás.

Valaki nem tudja, hogy esetleg mi lehet a probléma?


Egyébként egyetlen játék fut normálisan, az pedig a Resident Evil 2 remake


Komolyan már lassan ott tartok hogy feldobom a levegőbe és szétrúgom


2023. júl. 14. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Komolyan már lassan ott tartok hogy feldobom a levegőbe és szétrúgom


ezen jót röhögtem, bocsi! :D :D


én a 4 GB video memóriára, gondolok. manapság már alap a 8 GB! de írtad, hogy videokat néztél róla! és ott nincs ez a hiba! de hátha okosabb lesz valaki nálam :)

2023. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, de pl az Ac Odyssey 3300 körül használt High-on + nem egy mai játék és mégis droppolja az fps-t kb 5 másodpercenként hogy rohadna meg 😆 Ha pl leveszem lowra akkor 2gb-ot használ de akkor is droppol
2023. júl. 14. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
esetleg még a videokártya driver, okozhatja a gondot.
2023. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gamer laptop 4GB-os 3050-el xDDDD
2023. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Probléma megoldódott.

Frissítettem a drivert és minden tökéletesen működik.


4-es Egyébként igen, ez egy belépőszintű gamer laptop 😄

2023. júl. 15. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!