Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a számítógépemen...

Nincs hang a számítógépemen mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

csak akkor van amikor a mappára rákattolok akk az az alaphang de se youtube se semmi ,1 játék közbe se hallható hang és amikor rákattintok a tálcánál hangbeállításokra ezt írja:"Nem érhető el aktív keverőeszköz. Keverőeszköz telepítéséhez nyissa meg a Vezérlőpultot, kattintson a Nyomtatók és más hardverek hivatkozásra, majd a Hardver hozzáadása hivatkozásra


Ez a program most bezárul"


windows XP fut a gépemen

ennyi mi lehet a probléma előre is köszz a válaszokat


2011. júl. 29. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Driver kell hozzá.

Szedd le az Everest Home Edition-t vagy bármilyen más programot ami megmondja milyen hardvereid vannak, és keress rá a hangkártyád driverére.

Tehát a hangkártyánál pl. azt írja "Cmedia CMI3787", akkor googlebe "Cmedia CMI3787 driver"

2011. júl. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kössz megpróbálom remélem ez segít
2011. júl. 29. 01:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Rákattoltam h multimédia és ot írja h Intel 82801 GB ICH7- High Definition Audio Controller [A-1] ehez kell nekem v elnéztem?
2011. júl. 29. 01:08
 4/6 A kérdező kommentje:
letöltöttem véletlenül 1 driver detective nevű progit és az pedig Atheros ar 8152-t ír most melyik?
2011. júl. 29. 01:24
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. júl. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezaaz letöltöttem felraktam ujraindítottam és ment mindent köszi:D
2011. júl. 29. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!