Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenne egy gigabyte ga p35 ds3...

Lenne egy gigabyte ga p35 ds3 rev 1.0 alaplap bekapcsolás után egy 1 hosszú spipolás és nincs kép már mindent próbáltam processzor csere ram csere az összes ram slot egyesével néztem végig de semmi mi lenne vele a gond?

Figyelt kérdés

#gigabyte #nem indul #ga-p35-ds3 1
2023. aug. 3. 17:06
 1/8 A kérdező kommentje:
A processzor ram videokártya tápegység mind müködik!!! A processzor az egy intel core 2 quad q6600 de próbáltam intel pentium e6500 de semmi neten semi nincs róla 1db bejegyzést talátam de ott de abba nincs a lényeg hátha tudna segíteni
2023. aug. 3. 17:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy csak 1 hosszú sípolás? A könyve szerint ilyen hiba visszajelzés nincs is.
2023. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szántóvető ***** válasza:
párszáz Ft-ért kapsz celeron d procit bele,próbáld azzal azután frissítsd a biost.a hosszú sípolás hardverhiba lehet,a lap pedig elég öreg.
2023. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csekkold hogy az alaplap/valamely csavar/illeszkedés nem-e csinál rövidzárlatot a ház és az alaplap között. Ilyen előfordulhat még.
2023. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az alaplap már azóta ki is lett véve statikus zacsira de ugyan az a helyzet tudom régi a lap de reto célra tejesen jó

Itt van róla videó

[link]

2023. aug. 3. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez valami vészleállás dolog. Még el se jut a post-ig, hanem azonnal jelez. Nagyon nem tetszik... próbálj meg mondint lehúzni,amit lehet, és szépen egyesével elimináld a lehetséges hibákat.
2023. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem az furcsa semmi nincs már rá dugva még a videokártya is ki vettem de semmi és ha esetleg ki venném a bios chipset és újra írnám az segítene vajon rajta? mondjuk még nem csináltam ilyent elvileg tönkre nem lehet tenni mivel 2db bios van
2023. aug. 4. 08:50
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van róla kép

2023. aug. 4. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!