Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo ThinkPad L440 gameléshe...

Lenovo ThinkPad L440 gameléshez? Leírás!

Figyelt kérdés

Van egy Lenovo ThinkPad L440-em, Windows 10 van feltelepítve rá.

Eredetileg Windows 7-es volt, és már akkor is játszottam rajt a Genshin Impact-el, Minecraft (pontosabban MesterMC)-al, stb... Igaz, nagyon lassan töltötte be a játékokat, sokszor szaggatott/laggolt, de amúgy különösebb gond nem volt vele...

(Egyébként az összes játék egy külön 1terrabite-os (jól írom?) vinyóra volt letöltve, azt dugtam rá mindig a laptopra, és onnan nyitottam meg a játékokat)

Azt olvastam erről a laptopról, hogy nem gamelésre való, ez igaz?

Illetve utóbbi időben már nagyon meg se nyitja a játékokat, ilyenkor újraindítom a laptopot.

Köszönöm a válaszokat!



#Lenovo #Gaming #thinkpad #laptop #L440 #Lenovo ThinkPad L440
2023. aug. 15. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez már egy 10 éves laptop, ráadásul nincs dedikált videokártya benne. Sajnos komolyabb játékra már nem alkalmas. Nekem kicsivel régebbi van, a League of Legends szépen megy rajta, de nagyjából ennyi. Egyszerűbb feladatokra teljesen jó, játékra már kevésbé.
2023. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik ThinkPad sem játékra való és nem is jó rá
2023. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Ezt a laptopot még egy ünnepre kaptam ajándékba, és mindig is szerettem volna egyet, szóval nekem az volt a mennyország akkor, ám idővel egyre jobban elkeseredtem a teljesítményén.

PC-t én soha nem preferáltam, számomra túl "nagy", és "félelmetes".

Gaming laptopot meg nem merek venni, nehogy a végén jöjjek rá, hogy amúgy egy tök sz*rt vettem meg jó drágán...


Úgyhogy továbbra is maradok a jó öreg ThinkPademnél, akármennyire is rossz. :D

2023. aug. 15. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
A Thinkpadokat üzleti célokra fejlesztették, de nem játékokra. Nekem pl. nagyonis megfelel.
2023. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!