Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD tárhely folyamatosan...

SSD tárhely folyamatosan csökken minden bekapcsolásnál, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Új laptopot vásároltam, amin Windows 10 van még, de első bekapcsoláskor jelezte, hogy jogosult vagyok a Windows 11 frissítésre, szeretném-e. Természetesen igen, így elkezdte letölteni, amit nem tudok leállítani és arra gyanakszom, hogy ez vesz el az SSD-ből állandóan. Mit lehet ilyenkor tenni? Gyári beállítások visszaállítása vagy hagyjam, hogy letelepítse végre a Win11et és utána felszabadul a tárhelyből valamennyi? Köszi előre

2023. aug. 17. 16:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Még hozzáteszem, hogy egyelőre semmi más alkalmazást nem telepítettem a gépre, nem másoltam rá semmilyen fájlokat és hasonlók.
2023. aug. 17. 16:50
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Ha akartad megkaptad. 😁

Szerintem rúgd bokán aki a frissítést leokzta..

Mostmár várd ki, tűrd el.

2023. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jogos amit a 2-es írt. Ha letöltötte és telepítette ha jól emlékszem 30 napod lesz visszaállni a 10-re. Addig az ott fog csücsülni az ssd-den és foglalja a helyet. Egy Windows.old mappában. Ha ezt letörlöd akkor ugyan a helyet visszakapod, de nem válthatsz vissza csak akkor ha tisztán újratelepíted az egész gépet.


Egyébként jelenleg a Windows 11 telepítőfájljai és magának a windows 11-nek a fájljai eszik meg a helyed.

2023. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!