Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo laptopon indokolatlanul...

Lenovo laptopon indokolatlanul nagy fps esések?

Figyelt kérdés
Valorantozni szoktam leginkább és egyik nap amikor játszottam az átlagos fps szint (60-100) leugrott 0-20-ra és folyamatosan azon is maradt. Eddig sosem volt ilyen. Lefrissítettem a laptopot és amikor újraindítottam akkor tudtam menni 2-3 meccset jó fpssel, aztán megint leesett nagyon durván. Érdekes hogy feladatkezelőben nem tűnt úgy mintha túl lenne terhelve bármi is. Miután bekövetkeznek ezek az fps esések mindig olyan mindtha az egész laptop be lenne lassulva. Valaki tapasztalt már ilyet?
2023. aug. 23. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyomd be a ctrl+shift+windows+b Billentyűkombinációt. Ezzel a videókártya, ugye nálad az a procrsszor memóriáját kitörlöd. Ezzel javíthatsz az fps-en. Más ötletem nekem nincs...
2023. aug. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!