Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo Legion laptop töltése...

Lenovo Legion laptop töltése usb-c-n keresztül hiba, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy Lenovo Legion laptopom ami támogatja az USB-C-n keresztüli töltést. Vettem hozzá egy 50W-al töltő powerbankot. Miután bedugtam világított, de néha elaludt a led, nem töltött. Utána másik kábellal próbálva utána már nem is világított csak néha felvillant. Utána még egy ideig ki-be dugogattam, aztán egygszer jó lett, fel is töltötte a laptopot miközben dolgoztam rajta. Ezután délután is akartam tölteni, de ekkor megint csak néha felvillan a visszajelző led és nem tölti. Ha lehajtom a laptopot, akkor egyből elkezd világítani és valószínűleg tölti is. Amint felnyitom, egyből leáll a töltés. Mi lehet a gond? Hogy lehet hogy délelőtt töltötte használat közben is? Ha konnektoros 45w-os töltővel dugom fel töltőre akkor az mindig tölti. A powerbank más laptopokat tölt.

2023. szept. 7. 20:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!