Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szektorhibás merevlemezről...

Szektorhibás merevlemezről hogy lehet az adatokat lementeni?

Figyelt kérdés
Hirtelen két ezer hibás szektor lett a hdd-n, megpróbáltam néhány fájlt átmásolni de iszonyat lassan csinálja, három TB adat van rajta.
2023. szept. 11. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Talán GetDataBack.


Otthon szinte lehetetlen ezt megoldani, ha már a GetDataBack sem hozza vissza.


Húzd le, ne is próbálkozz vele otthon mert csak tovább “csiszolod”. Apostol vagy rosszabb esetben Kürt, ha fontosak az adatok.

2023. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehúztam csak előtte átnéztem, amiket sikerült átmásolni azok jók tehát nem sérült az adat, főleg videok vannak rajta. Néhány mappa nem elérhető, 0 bitesnek írja, azokat is visszatudja hozni az adatmentő cég?
2023. szept. 11. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Ha fontosak, akkor sajnos ki kell pengetni érte a dellát. Ha nehezen is de pótolhatóak, akkor nem biztos, hogy fizetnék érte, mert súlyos száz ezrekről is lehet szó, attól függően mennyi munkájuk lesz vele, milyen állapotban van a HDD.


Legközelebb legyen biztonsági mentésed!

Ami egy helyen van meg, az kvázi nincs meg.

2023. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Adatmentő cég..., az inkább cégeknek való, kivéve ha milliomos vagy.


Az igazán fontos dolgokról mentés kell másik hordozóra.

2023. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
#4. Én már küldtem Ügyfelemet egy 2TB-os HDD-vel, amit leejtett. 130 ezret fizetett az Apostolnak. Hülyeséget azért ne beszéljünk. Ha fontosak a rajta lévő adatok (és nem tudhatod, hogy nem az), akkor ez az egy lehetőséged van kb.
2023. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
#5. Én csak a Kürt árairól hallottam. Nem szükséges csípőből hülyézni, didádú...
2023. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 Senki nem mondta, hogy hülye vagy. Csak a milliós árakkal ne ijesztegessünk már embereket. Ha annyira fontos az az adat, akkor meg úgyis elő fogja kaparni. Cégek is elő tudták kaparni a Kürtnek akár a 10-40 milliót adatmentésre, akiket odaküldtem egy-két rossz informatikus és a backup hiánya miatt. :) É

s az nem 1-2TB adat volt. Nyilván a Kürt a legdrágább, de nem véletlen világszinten elismertek.

2023. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondolom a merevlemez állapot felmérése után adnak valami árajánlatot és eldönthetem hogy igényt tartok rá vagy nem. Az Apostolnál úgy néztem hogy kb 40 ezer 3 TB-ig ha nem kell megbontani, ennek még nincs olyan komoly baja mert olvasható.
2023. szept. 11. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Így van, kapsz árat. Maximum fizetsz 5 ezret a bevizsgálásért.
2023. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!