Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit javasolták, hogyan nézzek...

Mit javasolták, hogyan nézzek filmet a monitoron?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen sok a lyukasóra és bár kifizetik, elég uncsi.

A gépen minden le van tiltva központilag.

Na már most arra gondoltam, hogy a monitorra rákötöm a telefonom egy "D sub to usb C" csatlakozóval.


[link]


Erről a monitorról van szó.


Jól látom, hogy elvileg ha


[link]


Ezzel a fenti eszközzel kötöm, akkor mennie kellene a telefon képernyőjének?


Köszönöm a segítséget.


2023. szept. 14. 20:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Redmi 8 pro
2023. szept. 15. 16:04
 12/18 anonim ***** válasza:

Ilyen telefon nem létezik.

Ha Redmi Note 8 Pro, az USB 2.0-t támogat csak, nem tud képet kiadni.

Ha Redmi 8A Pro, akkor az is.

Ha Mi 8 Pro, akkor még ez sem.


Szóval akármelyik is, se nem támogat MHL-t, se nem támogat DisplayLinket egyik sem. Nem fogsz képet kiadni kábelen.

2023. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
sztem kérdező szuper fiatal lehet, vagy szuper öreg
2023. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így bukta. Van pár opció azért. Én ezt választanám, már ha korlátlan netre tudsz csatlakozni.


Médialejátszó. Ezek mind HDMI-sek.

Pl ilyesmi. Ezen van jack is azt hiszem,tehát biztosan át tudnád vinni a hangot is monitorra egy közvetlen jack-javk csatival.

[link]

Ez egy fullos tv okosító, megy rajta minden, telepíthető rá minden. Nyilván internet kell neki a streamingekhez (netflix, disney+ stb) és kész. Usb-je is van, tehát pendrive-ról/külső hdd-ről is kéne tudnod lejátszani (de őszintén nem néztem utána, hogy mik a képességei, nézz meg pár teszt videót. És valszeg lesz olcsóbban régebbi, kisebb tudású médialejátszó is, ha ez szempont lenne)


És akkor ha szabad a monitoron DP, akkor mindenképp azt javaslom, tehát egy olyan hdmi to dp átalakító kell, ami a hangot is viszi.

Ha a dp-be van dugva a melós gép (tehát már csak a dsub és a dvi-d szabad), akkor is inkább a dvi-d-re alakítós dolgot javaslom első sorban (ha olyan médialejátszót választasz mégis, amin nincs jack, akkor létezik olyan hdmi to dvi átalakító, ami egy jack kábelre leveszi neked a ha got a hdmi-ról (szintén, hdmi to dsub változatban is van ilyen)



Esetleg ha a gépen mégis lehetne hackelni... vpn-es böngészés, otthoni szerver elérése, bármi. Tényleg egy pendrive-ról se mehet film?

2023. szept. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem lehet pendrive-t rádugni.

2023. szept. 17. 08:17
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem is volt róla szó hogy pendrive-ot dugsz a monitorra.
2023. szept. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Jól van, engedjétek el.

Szereztem egy lejátszót.

Köszi mindenkinek.

2023. szept. 17. 11:57
 18/18 anonim ***** válasza:
Na, szupcsi. Szívesen
2023. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!