Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy acer nitro laptopom...

Van egy acer nitro laptopom és két videókártya van benne a többi lenn?

Figyelt kérdés

szóval van egy integrált és egy 3050ti és ahogy észrevettem hiába van illesztőprogram feltelepítve sokszor ugrál a kép vagy eltűnik a kép ha belépek egy nagy gépigényű programba (meg sem közelíti ez a laptopom gépigényét) és én arra tippelek hogy ez az integrált fos nem bírja... de ha így van akkor miért nem vált át a windows/laptop a 3050ti-re?

csak mert már nagyon felidegelt hogy mindentől meghal... egy youtube és twitch videót vagy élőadást nem bír el egy böngészőn belül.. ez a szánalom legalja és a régi 10000ft-os gépem elbírta.. szóval tesztelgettem és sikerült egy egy programot átállítanom hogy mindig a 3050-en fusson.. és azóta ha minden igaz ezeknél a programoknál megoldódott a hiba..tehát a kérdésem hogy ez most mi? ezt hogy küszöbölhetem ki végleg? vagy hogy tudnám beállítani hogy az alkalmazásoknál a 3050 fusson magától? vagy ha tud vki erre valami más opciót azt várom

újratettem a gépet, legfrissebb vga driver van fenn, próbáltam letiltani az integrált kártyát de ha letiltom laggol az egész gép hiába ott a 3050ti..

ja és win11-em van

ha tud vki megoldást kérem segíten :)



#VGA #error #vgaerror
2023. okt. 2. 22:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!