Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapot I/O shield nélkül...

Alaplapot I/O shield nélkül lehet használni ideiglenesen?

Figyelt kérdés
Használtan vettem az alzától egy alaplapot 12 hónap jótállással, minden benne van a csomagban, csak épp az i/o shield nincs. Tudom, hogy használt termékeknél hiányozhat 1-2 dolog a gyári felszereltséghez képest, ez le is van írva az oldalon, csak nem gondoltam, h pont az i/o shield fog hiányozni. Azt hittem, hogy esetleg a telepítő DVD, vagy a user manual hiányzik majd, aztán ennyi...

#alaplap #Asus #Alza #i/o shield
2023. okt. 26. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Véglegesen is lehet. Nyilván ott be fog menni a por, esetleg csúnyán néz ki, de igazán nagy hátránya nincs, ha nincs mwg
2023. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, csak nem árt ha rendesen le van rögzítve az alaplap és nen rángatod, mert azért némi tartást ad a csatlakozóknak.
2023. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden csavart felhasználok az alaplap rögzítéséhez. (8-at) Nyilván addig, amíg nincs i/o shield, nem fogom rángatni ott hátul, meg nem is nagyon fogdosom ott. Csak első pc-met építeném most, és már nagyon kipróbálnám, hogy hogyan teljesít.
2023. okt. 26. 15:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!