Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak ezzel: press Y...

Mit csináljak ezzel: press Y to reset FTPM, if you have bitlocker or encryption enabled the system will not boot without recovery key”??

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most frissen építettem pc t és ez az üzenet fogad +még ez csak ezt már nem tudtam oda írni: “press N to keep previous FTPM record and continue system boot, ftpm will not enable in new CPU, you can swap back to old cpu to recover TPM related data and key". Na ezzel mit tudok csinálni? Ha n-t nyomok simán be lépek a win be. Ez lehet azért van mert kértem bios frissítést az alaplaphoz és ott valamit máshogy csináltak vagy semmi köze hozzá? Válaszokat előre is köszi
2023. okt. 29. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha titkosítottál már ezen gépen bitlockerel lemezeket akkor N et nyomj és kapcsold ki előbb a bitlockert, ha nem (vagy azt se tudod mi az) akkor nyomj Y-t..
2023. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!