Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pci encryption & univ usbcontr...

Pci encryption & univ usbcontroller nem müködik? Help?

Figyelt kérdés

[link]


vettem egy asrock fm2a78 pro4+ alaplapot, biost is frissítettem hogy kezelje carrizo procit, de usb drivert nem telepített a winfos :|

ezt hogytudnám orvosolni?pls help^'



2016. szept. 1. 10:01
 1/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Drivert a gyártó (számitógép gyártójának) honlapjáról töltünk le : [link]


Ha ez nem lenne szimpatikus, akkor marad a driverkeresés hardverazonosító alapján: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Sok sikert.

üdv.

2016. szept. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi de ott kezdtem és semmi usb dolgot nem listáz :/
2016. szept. 1. 10:28
 3/8 coopper ***** válasza:
Akkor marad a hardverazonosítós driverkeresés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..
2016. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
leírtak alapján amit behozott google nem mertem letölteni, de amúgy végül rákattintottam a driver cdn az AMD all in 1 driverre, a grafikai részt kihagyta többit felrakta, egyedül pci encryption maradt kérdőjeles
2016. szept. 1. 11:59
 5/8 coopper ***** válasza:
Add meg a harverazonositóját, megpróbálok én is drivert keresni hozzá. (De akkor még kell az operációs rendszer neve és bitszáma is) Pl. win7 64 bites.
2016. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


win7 64bit angol


vlmi ilyen oldalt találtam

[link]

2016. szept. 1. 13:13
 7/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg ezt : [link]


Kibontás után a AMD_PSP_7x64\amdpsp.inf filében a hardverazonositó VEN_1022&DEV_1578 része megtalálható.


INF filés drivertelepités :


Eszközkezelőben az adott hardveren Illesztőprogram frissítése vagy Telepítése gombbal be kell tallózni az INF filét (AMD_PSP_7x64\amdpsp.inf) tartalmazó mappát.


Sok sikert.

üdv.

2016. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja vlmi amd psp volt igen 2.0 át akart a windows update is telepíteni, köszi
2016. szept. 1. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!