Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet SLI-t beüzemelni?

Unari kérdése:

Hogyan lehet SLI-t beüzemelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy régi konfigom amiben egy GTX660 kártya van. Most lomtalanítottam és hozzám került egy ugyanolyan GTX 660 kártya. Eszembe jutott az otthoni és arra gondoltam megnézem milyen lenne SLI-be kötni. Még sohasem csináltam ilyet. Annyi megvan hogy beteszem az alaplapba összekötöm a híddal, de utána mit kell csinálni? (még nem fogtam hozzá csak elmélkedem :-) ) Kell még valamit állítani? Esetleg a biosban? Mekkora táp kell hozzá minimum?



2023. okt. 31. 10:36
A kérdező szavazást indított:
sli
geforce
gtx
videokártya
konfig
konfiguráció
bios
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megnyitni az NVIDIA Control Panel-t.

Az nVidia Vezérlőpultban kiválasztani a Set SLI Configuration opciót. Kattintás az Enable SLI lehetőségre és beállítani az SLI módját majd kattintás az alkalmazásra.

2023. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az alaplapnak is támogatnia kell az SLI-t.

[link]

2023. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi az eddigi válaszokat.
2023. okt. 31. 14:03
 4/4 Feketeruhasember ***** válasza:
Én annyival kiegészíteném hogy elvileg nem kell minden esetben sli híd mert ha elég jó az alaplap akkor anélkül is támogatja noha lehet ez csak radeonnál van így. Amúgy youtube on találsz tutorial videókat hogyan kell.
jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!