Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új ssd beszerelés - windows...

Új ssd beszerelés - windows kérdés. ?

Figyelt kérdés

szóval, most 2db fél terrás hdd van a gépemben, viszont megjött az ssd-m, és ha azt beteszem a gépbe, új windows fog kelleni, ugye?


és az lenne a kérdésem, hogy nekem olyan procim, és alaplap kombóm van ( ryzen 7 2700, gigbayte b450m h) ami elv. nem támogatná egymást már, csak bios frissítéssel. ? és hogy ez ilyenkor nem kavarhat be, nem lesz semmi gond?



2023. okt. 31. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Igen, új Windows kell.

Mi az, hogy a proci és az alaplap nem támogatja egymást? Eddig hogy ment akkor a gép? Ha eddig ment, akkor az új Windows-al is menni fog és az SSD sem kavar be ebbe.

2023. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi nem támogatott. A procid támogatja a W11-et, és kompatibilis az alaplappal. SSD is... átmigrálhatod a rendszert SSD-re, de érdemesebbb lenne már W11-et telepíteni frissen
2023. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell új windows.
2023. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem szükséges új Windowst telepíteni, ahogy írták át is migrálhatod vagy maradhat HDDn is ( báe ennek sok értelmét nem látom ).


Én hiszek a friss telepítés erejében, ilyen esetben magamnak új Windowst húznék az SSD-re.

2023. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

már megvagyunk, megvan az ssd, új rendszer is.

úgy értettem, hogy bios frissítés kellett volna az alaplapra, elv. de semmi, már minden fasza, király, semmi gond nem volt, csak én aggódtam.

2023. okt. 31. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!