Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HP 630 Laptop állandóan...

A HP 630 Laptop állandóan melegszik és lefagy. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy HP 630 laptop, ami állandóan melegszik. És ez azért rossz, mert volt olyan hogy játék közben kikapcsolt.


Olyat is csinált hogy lefagyott. Olyankor erősen rávertem a laptopra hogy újraindult.


Melyik hardver hibás?


Ez normális?


Windows 7 Ultimate 64 bit operációs rendszer van rajta.



2023. okt. 31. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Olyankor erősen rávertem a laptopra hogy újraindult.


Ez normális?

-nem normális


Melyik hardver hibás?

Az agyad... mi az, hogy vered a gépet?? Beteg vagy, menj orvoshoz, agresszív majom 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️



Amúgy pasztázd újra

2023. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom szétszedni.
2023. okt. 31. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Vidd vissza oda, ahonnan kaptad, nem erdemelsz te semmilyen, gyufasdoboznal dragabb cuccot.
2023. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat
2023. okt. 31. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Normalis kerdesre normalis valasz jon, de a tied eleg messze all attol. Pont olyan mintha egy duhos tizeves kerdezne akinek lefagy a nagy minecraftozas kozben a nagytesotol orokolt oreg, elhanyagolt gepe es osszesen arra kepes, hogy duheben raverjen egy jo nagyot. Ha a homokozoban bejott amikor Jozsika nem adta oda a kislapatot, majd itt is bejon, nem?
2023. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CspCsj ***** válasza:
100%

Ha HDD van benne, akkor azt lecserélném SSD-re.


Ha évek óta nem volt portalanítva, akkor annak is itt az ideje.


Ha nem tudod szétszedni, akkor pl. youtube-on keress rá a laptop modellszámára és a szétszedés kulcsszóra, pl.:

[link]

2023. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Én is ismerek valakit, aki megpofozta a gépét...

Újra kell pasztázni.

Egy porszívózás is segíthet, ahol réseket látsz...

2023. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nos, a HP 630 már egy matuzsálemi korú notebook, minden bizonnyal alaposan el van koszolódva, és a hővezető pasztát/ragasztót is cserélni kellene rajta.

Viszont én azt mondom, hogy ha nem vagy gyakorlott ebben, akkor inkább keress fel olyasvalakit, aki csinált már ilyet.


A "szovjetezés" (eszköz problémáinak fizikai ráhatással való orvoslása) egy notebook esetében NEM fog semmit megoldani. Csak azt éred el, hogy még hamarabb fogja teljesen megadni magát.

2023. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!