Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mosz lett proci csere, de...

Mosz lett proci csere, de állandóan lefagy a gép, vagy simán újra indul hiba üzi nélkül Annyira idegesít, de nem tudom mi baja minden csatlakozót megigazótottam, proci alatt friss paszta, elv nem melegszik túl. Szerinted mi okozza?

Figyelt kérdés
Most egy pentium 4 640 3.2Ghz es proci van egy intel celeron 2.6os helyett. Ati radeon hd 4600 (1Gb) karival,1 Gb rammal. én a tápra gyanakszom. Mercury 300 W -os, de csak tipp.
2013. máj. 21. 18:14
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
79%
Jól érzed. A Mercury, mint tápegység amúgy is ipari hulladék. Biztos, hogy a megnövekedett fogyasztás miatt csinálja. Egy szintén 300W -os, de minőségi táp elbírná. Mivel ez egy régi konfig sokat nem érdemes rákötni, egy használt minőségi tápot vagy egy új Hipro tápot esetleg még megérdemel.
2013. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy FSP 350 APN táp volna jó alá.

A Hipro-t felejtsd el.

2013. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"proci alatt friss paszta"


Úgy érted a procin?

2013. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[[Nagyon remélem hogy úgy érted]]:O
2013. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen a proci hűtő alatt úgy akartam és persze nem a proci alá kentem ^^
2013. máj. 21. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!