Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tölt be a laptophoz...

Miért nem tölt be a laptophoz külsőleg csatlakoztatott SSD tároló?

Figyelt kérdés

Szóval, el lett távolítva az SSD tároló, mert valami hibádzott vele, ezért a laptop kapott egy új SSD tárolót. A régit visszakaptam, és egy usb csatlakozóval csatlakoztattam a laptophoz. Meg is találtam mindjárt az elveszettnek hitt mappákat, fájlokat. Működött is eleinte rendesen, a hangfájlokat is lejátszotta.


Aztán el lett téve, néh-néha belenéztem működött továbbra is rendesen. Most hosszú idő után gondoltam előveszem, és rendezem, amik rajta vannak, tehát törlök, illetve amik maradandó fájlok, azokat átmásolom a laptopra.


Viszont elkezdett nagyon lassan betölteni, megy felül a zöldcsík, viszont mikor a végére ér ott megáll. Nyilván megúnom, nem várok, mert tudom, hogy ebből már nem lesz semmi. Kihúzom a laptopból ismét az usb-t, és várok, majd később ismét próbálom. Kis várakozás után beölti rendesen, eljutok odáig, hogy megnyitom a mappát, de mikor megnyitnék egy fájlt, akkor megint elkezd betölteni lassan, sosem ér a végére.

Egy hangfájlt is, ha megnyitok, nem tudja lejátszani, mert egyfolytában megy a betöltése, vagyis a zöld csík felül.

Átmásoltam volna a laptopra, amik fontosabbak, de nem tudom, mert nem viszi át, még fél óra múlva is 0%-ot mutat.

A múltkorában már átmásolt 1-2 fájlt nagy nehezen, és a laptopon tökéletesen működnek a fájlok.


Azt olvastam, hogy ez akkor fordul elő, ha gyakran van ki-be húzogatva az usb csatlakozó.


[link]


Az első két pontot meg is csináltam, de a harmadik már nem mertem, hogy az usb vezérlőket letiltsam, mert félek esetleg a laptop is babja kerül.


Többször újra indítottam a gépet, de most ez sem használ neki.


Arra gondoltam, hogy egy új usb csatlakozó megoldaná esetleg ezt a problémát? Mert az írja, hogy a sok ki-be húzogatástól, nem ismeri fel az eszközt.


2023. nov. 8. 15:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!