Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MacBook Air laptopon nem...

MacBook Air laptopon nem működnek a számok 1-9-ig?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Már egy pár hete néha előfordul, hogy a gépem nem érzékeli a számokat 1-9-ig. Ezzel csak annyi az apró probléma, hogy a fiókomhoz csak jelszóval tudok hozzáférni, abban pedig vannak számok, ezért még bejelentkezni se tudok. Eddig, ha előfordult ilyen, magától megjavult, most viszont tényleg nem akarja. A 0, illetve más karakterek működnek, betűk, szóköz stb is. Mi lehet az oka, mit tudok tenni? Úgy, hogy semmit nem érek el, beállításokba nem tudok bejutni stb. Mert nem tudom, hogy hogy lehet jelszó nélkül belépni (anno megcsinálták nekem ezt, és itt nem is ajánl olyan lehetőséget, hogy vendég felhasználó léphessen be). Nem értek hozzá, valami it guru tudna nekem segíteni?? Nagyon fontos lenne, ezen kívül csak a telefonom van, de egyetemi tanulmányaimhoz sürgősen kellene minden nap a laptopom. Köszönöm szépen előre is!



nov. 9. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég fura hiba. Először is szerezz egy USB-s billentyűzetet és lépj be. Azonnal állítsd át a fő jelszavadat. Tedd fel a Karabiner-Elements programot és a Simple Modifications menüben egyesével csinálj 9 szabályt (Function keys > f1 -> Number keys > 1). Így legalább fn+F1 ... fn+F9 kombóval be tudod írni őket, vagy ha bekapcsolod az fn lock-ot fn+Escape-pel, akkor fn nélkül is.
nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Plusz lehetőséged van virtuális billentyűzetet is bekapcsolni, és akkor amíg ez megoldódik, így is be tudod írni.

https://www.youtube.com/watch?v=Rd3BYxS4CgE

nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!