Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Se kép se egér se billentyűzet...

Se kép se egér se billentyűzet mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok..Egy kis segítséget szeretnék kérni.. Jaték közbe volt egy áramszünet és amikor visszajött az áram bekapcsoltam de csak fekete képernyő fogadott. Videokartya villog ventije megy a proci ugyszint ahogy a ház ventije is.. Viszont a billenytyűzet, egér nem nem világit.. A háznál a kék jelzés folyamatosan ki be villog
nov. 24. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy lekapcsolod a tápon a kapcsolót hátul (ha van rajta, ha nem akkor húzd ki a konnektorból). 3-4x nyomd meg a bekapcsoló gombot így áramtalanított állapotban. Majd helyezd újra áram alá és kapcsold be.
nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LeonScottKennedy ***** válasza:
A monitor panelje világít? Próbálj meg mást bedugni az usb portokba ahová az egér-billentyűzet megy, és nézd meg működnek-e a portok egyáltalán. Ha nem, akkor valószínűleg az alaplap elsült néhány helyen.
nov. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Igen probáltam már mindent alaplap elmet is cseréltem hátha az kábeleket ki-be huztam az se masik monitort, ramokat semmi.. Viszont ma usb3 kábelt kihuztam az alaplapbol akkor adott jelet és ki írta hogy f1 run bios csak hát egyik usb port se mukodott igy nem tudtam megnyomni..mondom visszadugom hátha na akkor meg vegképp fekete kép jo akkor kihuztam usb 3at mégegyszer de ugyan ugy fekete képernyő..már nekem is gyanús alaplap elszált
nov. 25. 08:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg csinált egyszer olyat kb 1 hete (lehet mar ez jelzés volt) ugyan ugy delelot jatszotam delutan neteztem es netezes kozbe hirtelen fekete kepernyo eger bill akkor se vilagitot amikor elojott ez a problema
nov. 25. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!