Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért írja ezt a gép chipset...

Miért írja ezt a gép chipset telepítésekor?

Figyelt kérdés

[link]


Újratelepítettem a gépem,Windows 11 volt rajta de nekem csak Win10-es kulcsom van. Amint felraktam a Win10-et(eredeti) felmentem az alaplapom honlapjára és letöltögettem a drivereket Win10-es verzióval és feltelepítettem.

Majd 1-2 nap múlva frissítettem a gépet Win11-re és a felti képet akkor dobta be amikor ugyan úgy az alaplap oldaláról kezdtem telepíteni a driverek win11-es változatát. A chipset telepítésekor dobta ezt ki. Miért volt van?


nov. 28. 20:07
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Nem találja a megadott útvonalat.
nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De az az érdekes,hogy a chipset-et felrakta,csak egy párszor kidobálta ezt az üzenetet.

Tehát itt konkrétan az exe fájlt nem találja ?

nov. 28. 20:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hogy tudom megnézni,hogy a megfelelő verziójú frissítés van fent(gondolok itt arra,hogy win10 vagy win11-es)?
nov. 28. 20:55
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

A legtöbb esetben chipset drivert se kell telepíteni, mert a Windows Update úgyis felrakja.


"Azt hogy tudom megnézni,hogy a megfelelő verziójú frissítés van fent(gondolok itt arra,hogy win10 vagy win11-es)?"


Ezt úgy érted, hogy a Windows Update telepíthet-e Win10 -es frissítést 11 helyett?

Mert az kizárt szerintem.

nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy értem,hogy mivel a chipset telepítésénél hibát dobott a gép így nem a megfelelő változatot használom. De ha a windows update valószínűleg felrakja őket akkor nincs gáz.

Még 1-2 évvel előtte is hasonló hibám volt és pár hónapra rá meghalt a processzor. Nem tudom,hogy mennyi köze lehet ennek hozzá.

nov. 28. 21:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!