Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a hangkártya működik...

Ez a hangkártya működik Windows 11 alatt?

Figyelt kérdés

Creative Sound BlasterX AE-5 Plus 5.1 PCIe


Egy ilyen hangkártya működik windows 11 alatt?



Ha lehetséges, akkor csak a személyes tapasztalatok érdekelnének, tehát akinke van, és w11 használ, vagy esetleg ismerőse.

Fontos, hogy ebből van ez a "plusz" verzió, és van olyan is ami nem plusszos, engem ez a plusszos érdekelne.


dec. 2. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyártó oldalán:

[link]

elérhető a legfrissebb - a gyártó állítása szerint - Windows 7-től Windows 11-ig működő meghajtóprogram:

[link]

de a termék gyártói rendszerkövetelményeinél is szerepel a Windows 11:

"Microsoft® Windows 11, Windows 10 32 / 64-bit, Windows 8.1 / 8.0 32 / 64-bit, Windows 7 32 / 64-bit"

[link]

dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok *** lenni, de nem hiába írtam hogy személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi!

A gyártó oldalára én is eljutottam, de inkább hagyjuk a csiribiri dolgokat amiket ott írnak! A táblázatukban nem támogatja, de lentebb pedig igen. Tehát hagyjuk mit ír a gyártó, ujfent kérdezem, hogy SZEMÉLYES tapasztalatokra lennék kíváncsi, vagyis akinek van és használja w11 alatt (vagy nem)

dec. 2. 18:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem mindennél többet ér, és mindennél hitelesebb az, ha személyes tapasztalatok alapján ír ide valaki erről infót, még ha az részleges is, akkor is.
dec. 2. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, működik.
dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!