Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS P5B-VM alaplapi hangkárty...

ASUS P5B-VM alaplapi hangkártyához miért nem müködik az eredeti honlapról letöltött driver?

Figyelt kérdés

Van egy számítógépem ASUS P5B VM Alaplappal, és Windows 7 64 bit alatt nem tudom feltelepíteni a hangkártya drivert és nincs hang a gépemen. Everestben megnéztem ott csak annyit írt: Intel 82801HB ICH8 - High Definition Audio Controller [B-0]


Az eszközkezelöben meg sem jelenik.

Az eredeti gyártó honlapjáról letöltött driver neve:


ADI 1988A/B Audio Driver v6.10.X.6585 for XP / Vista / Win7 32bit and 64bit

Ezzel kéne hogy müködjön de nem müködik.


Mit csináljak hogy müködjön és legyen hang a gépemen?



#hangkártya #Windows 7 #Asus #64bit #Asus P5B #p5b-vm #alaplapi integrált hangkártya
2019. márc. 16. 20:25
 1/4 hypno ***** válasza:

Esetleg nézd meg ezt a videót és játszd végig amit tanácsol.

https://www.youtube.com/watch?v=_ew3i4kX8v8

2019. márc. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
Próbáld meg ezt: [link]
2019. márc. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam ami a videoban van de nem lett jó. Igy se tudom telepíteni a drivert. Ha telepíteni akarom ezt írja ki: Az audio-illesztőprogram fájljai nem támogatják az Ön számítógépének hardverét. Külön vicc hogy ugyanezen a gepen Win Xpn feltudtam telepíteni gond nelkül. Tehat a Win 7el lehet vmi.
2019. márc. 17. 15:46
 4/4 Turismo ***** válasza:

Eredeti driver:


[link]


Ha nem sikerül elindítani a telepítőjét, akkor az eszközkezelőben kellene betallózni a drivert és sikerülnie kell.


Ha meg úgy sem sikerül akkor próbáld ki a driver booster-t segít minden illesztőt felrakni plusz frissíteni:



[link]

2019. márc. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!