Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó gaming laptop?

Ez jó gaming laptop?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a gépet néztem ki. Leginkább játszani akarok vele (gta v,fortnite,pubg,cs:go2), illetve netezni fogok rajta...



#RAM #Asus #Gaming #laptop #RTX 3050TI #I5 11400H
dec. 5. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
A proci nem rossz. Viszont 2021-ben adták ki a 3050 TI-t, akkor se volt erős. Most lesz 2024. Ez meg erőlködik már a 2023-as játékokkal is. 4GB video ram kevés a modern játékokhoz. Utolsó ASUS-omnak a képernyője csak akkor világít, ha be van dugva. Olyan minőség, hogy közben törik lefelé.
dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
De nagyon rossz a CPU, Intel eléggé felejtős notebook fronton mert abszolút nem hatékonyak.
dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egész hatékonynak tűnik a CPU. Főleg az árához képest. Elméletileg viszi az eredeti PS3-as The Last Of Us-t 6 maggal 12 szállal, 4.4 GHz-en az RPCS3-ban.
dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk biztos van nála jobb, itt van egy táblázat, hogy melyikek mennyire repesztenek:

[link]

dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Ez a táblázat nettó hülyeséggel van tele. Az 5800X3D az i3-12100 és 11600K-val egy kategóriában? :)

Persze értem én, hogy ez egy emulátoron mért valami ( ha az ) de az messze nem az átlag felhasználást tükrözi.


Kérdező: ennyiért újonnan nincs jobb. Van ez, illetve találni Ryzen 5 5600H-s notit RTX3050Ti-vel és kb ennyi. A komolyabb videókártyás notik 400-tól felfelé vannak.

dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=KLUYtqw6Ops

Mondjuk a videoban csak 5800x van, a 3D 10%-al gyorsabb.


Mi az az átlagfelhasználás egy gamer laptoppal?

dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kamu userbenchmarkot és az ilyen ismeretlen eredetű videókat sztem engedd el. Nézz meg ehy GN,HUB vagy TPU tesztet. Az 5800X3D sok esetben a 12900K-t is elkeni, az meg olya qrva messze van a 11600K-tól... :)
dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!