Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DVD lejátszó semmit sem...

DVD lejátszó semmit sem ismert fel. Sikerült alkohollal letisztítani a lézert, most az audio CD-t viszi, a DVD videót is úgy néz ki, de az mp3 nem megy. Ne erőltessem örüljek, hogy elindult? Jó régi már.

Figyelt kérdés
Egy nénié, karácsonykor innen menne a zene... Erős dohányos, gondolom a füst okozta?

dec. 19. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Régen beolvasta? Új lemezzel próbáltad vagy valami régi karcossal?
dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem karcossal. Másik (enyém) simán beolvassa, mert elhoztam tőle. Vagy adjak még egy alkoholos tisztítást (96%-os)? A szalagkábelt is megigazítottam, de kihúzni nem tudtam a lézernél, csak a lapon, mert macerás helyen van.
dec. 19. 12:32
 3/8 A kérdező kommentje:
És köszi.
dec. 19. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Mp3-at "ismeri" egyáltalán, nekem volt régen ami csak szabvány DVD videót és Audio CD-t játszott (mp3/mp4/.avi) nem ment rajta egyáltalán.
dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Vinnie kéne divx-es, de lehet ez a márka ilyen hibás széria: Toshiba SD-270EKE.

Beugrott egy haveremnek is ilyen volt anno, azzal is gond volt, a gyártó visszaadta a pénzt talán...

Adjak még egy kis alkoholt neki, vagy ne csesztessem, örüljek, hogy így megy?

dec. 19. 13:03
 6/8 BeefEater ***** válasza:

Az mp3 az gondolom írt lemezen van. Azokat sokkal nehezebb olvasni, mint a gyári (nyomott) lemezeket. Ha a lézer már döglik mindig először az írt lemezeket nem olvassa, aztán később már semmit sem.

Némelyik olvasó fejen van egy poti, amivel lehet a lézer intenzitását növelni. Ez időlegesen lehet, hogy segít (vagy kinyírja azonnal).


Ha csak mp3 -at szeretnél hallgatni, akkor szerezz egy régi telefont. Vagy igazából bármit, nem éri meg ezzel szerencsétlenkedni.

dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy haldoklik nem bántanám tovább az olvasó fejet, de igazándiból ahogy #6 is írta egy teló is megteszi mp3 lejátszásra, vagy írd ki a zenét Audio CD-nek.

Most így bele gondolva nekem sincs működő Optikai lejátszóm 😂.

dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
dec. 19. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!