Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Divx-es DVD lejátszó felirat...

Divx-es DVD lejátszó felirat megjelenítés TV-re dugva?

Figyelt kérdés

Egy néninek odaadtam ajándékba a lejátszót régebben, néha írok neki DVD-t, filmeket. Most véletlenül egy karakterben eltér az avi és az srt a DVD-n, így nem fogja alapból megjeleníteni.

Már nem emlékszem, betallózható az adott srt távirányítóval, vagy egy új lemezt kell írni? (csak most pont elfogyott, nem nagy tétel...)


Panasonic s33



2021. nov. 30. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem zártad le a lemezt akkor talán átnevezhető v újrafelrakható helyesen az srt file.. (kölső íróprogikkal)
2021. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HakapiszikMatyi ***** válasza:
DVD lemeznél nem tudod megoldani, még akkor sem, ha nem zártad le a lemezt. A DVD lejátszók nem tudják kezelni a "többmenetes" lemezeket úgy, ahogy egy PC. Hogy ezzel a lejátszóval be lehet-e tallózni felisatot, azt meg kellene nézni a leírásában, de szerintem lehet. (Nekem volt egy Orion lejátszóm anno, azzal lehetett.)
2021. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

azonos néven legyen mellette a .srt kiterjesztésű féjl.

A távirányítón lesz egy pl. "sub" feliratú gomb, azzal tudsz feliratot bekapcsolni.

2021. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ha megvan a magyar hang, azt gyorsan átküldheted neki mp3-ban a telefonjára (email vagy mms), a filmel egyszerre indítva tökéletes amíg nem veszel új írható lemezeket.

Ha nincs gyárilag magyar hang, akkor te készítsd el. VHS korszakban sok filmet néztem hangalámondással...

2021. dec. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!