Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom be állítani a TV...

Hogyan tudom be állítani a TV monitoromat, hogy a PC be kapcsolja azt?

Figyelt kérdés
A számítógépem nem kapcsolja be a Samsung TV monitoromat a rendszerindításkor. Próbáltam különböző HDMI-kábeleket, a második Philips monitorom (VGA) bekapcsol a preferált PC jelre, de a TV-m csak manuálisan tudom bekapcsolni, és a TV jel van rajta, és át kell váltanom HDMI-re.

dec. 24. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Pontos típus? Ha valóban TV, azok nem kapcsolnak be maguktól, csak a monitorok.
dec. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudja a TV, külön kell rajta bekapcsolni az ehhez való funkciót (HDMI Remote, vagy HDMI OEC, EasyLINK).


Igaz, eredetileg nem erre szolgál, hanem hogy a HDMI-n rékötött eszközzel szinkronban vezérled a TV-t, de a saját Philips TV-m automatikusan átvált a HDMI2-re, ha rákötöm a laptopot és engedélyezem a fenti funkciót.

dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem. Már a beállítások között sokat kutattam, tehát akkor már szerintem meg találtam volna. Van egy nagyobb 125 centis samsung tv-m is, azon van olyan, hogy távírányitóval tudom irányitani a játék konzolt, illetve ha a bemenetre kapocsolok, akkor bekapcsolja a konzolt is. Pontosan a nevét nem tudom, de lehet arra gondolsz 2. válaszoló.


A pontos típus: T23C350


Köszönöm az eddigi válaszokat.

dec. 28. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:
HDMI-CEC lesz az
dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Update: a tv/monitor szervíz menűjében a hospitality módban be lehet kapcsolni hova bootoljon fel a tv. így csak a tv-t kell be kapcsolni, és nem kell váltogatni a forrásokat.
jan. 27. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!