Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem nem érzékeli a monitor...

WidowmakerButt kérdése:

A gépem nem érzékeli a monitoromat, az egeremet, a billentyűzetemet, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ma reggel amikor fel akartam kapcsolni a számítógépemet, mindig a "No signal detected" hibaüzenetet kaptam meg. Először azt hittem, hogy a monitorral van baj, de miután hozzákapcsoltam a monitort a másik gépemhez és a laptopomhoz is, kiderült hogy semmi baj sincs vele. Mi lehet a probléma oka? Már megpróbáltam kiszedni a RAM lapokat is, és meg is tisztítottam őket óvatosan, de nem oldotta meg a problémámat. Valakinek esetleg volt hasonló?


Nem cseréltem mostanában semmit a gépemen belül, minden ugyanaz volt az elmúlt 2 évben


2022. okt. 11. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
alaplap déli híd probléma?
2022. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagy baj lenne, ha azzal lenne a gond? Bocsi de annyira nem értek a számítógépekhez, viszont nagyon fontos dolgok vannak a gépemen, amiket mindenképp meg kellene menteni. Remélem menthető
2022. okt. 11. 23:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a gépeden vannak a fontos dolgok, hanem a háttértárolón. Az pedig akár hdd, akár ssd, kiszerelhető és egy dokkolóba rakva, vagy másik gépbe szerelve olvasható és az adatok lementhetők.

Déli híd meg már nagyon rég óta nincs az alaplapokon(hacsak nem valami régi alaplapod van). Összevonták a déli és az északi hidat egy chipset-be már sok-sok éve.

Ennyi infóból akármi lehet a probléma, alaplap, táp, videokártya. Ha szerencséd van, csak a táp. Azt írod, van egy másik géped. Hát tedd át annak a tápját a nem működőbe. Ezzel a táp hibáját ki is lehet szűrni. Bekapcsolás után a ventilátorok pörögnek? Milyen videokártyád van? Integrált, vagy dedikált? Valami életjelet ad egyáltalán a gép(ledek pl)?

2022. okt. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt ennyiből nem lehet megmondani

Lehet az alaplap+táp kuka, de lehet, hogy elég csak egy bios reset.

vidd be Pc szervízbe és ránéznek.

2022. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!