Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem használja ki a...

Miért nem használja ki a számítógép teljesítményét?

Figyelt kérdés

Valami miatt nem használja a játék a számítógépem teljesítményét és ez sajnos azt eredményezni hogy kevés az fpsem.

Próbáltam állítani mindent amit tudtam de nem jöttem rá sajnos mi lehet az oka. (Ryzen 7 2700x , RTX 3060 12Gb , 32Gb RAM,ROG STRIX B350-F alaplap)

Válaszokat előre is köszönöm!

[link]



dec. 31. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Attól, hogy az autóba az alap, mondjuk 40 literes üzemanyagtartály helyett 80 litereset teszel, az autó nem fog többet fogyasztani és gyorsabban menni...
dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán az fogja meg, hogy városban vagy, 10400F + 3070 kombóval nekem is olyan 70FPS körül van városon belül, raiden meg máshol meg simán felmegy 144-re.
dec. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
60%

de fps t miert nem irja ki? --


vagyis honnan tudod hogy alacsony?


kulso progival nezd


driverbe nincs fps limit? Vagy valami Sync mod bekapcsolva


mmo knal a net nagyon fontos a stabil kapcsolat hiaba 2GB/s amenyivel lehet tudsz tolteni is

de a halozat eleres a fontosabb

ami vezeteknelkulin megjobban visszaeshet


masik hogy attol fugg procit hogy tudja kihasznalni jatek motorja, a sok szalat

jan. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!