Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AM4 processzorhűtőt rátudom...

AM4 processzorhűtőt rátudom tenni AM2-es lapra?

Figyelt kérdés
jan. 3. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

proci hűtés specifiáciojat nézd meg, ha ott ott van hogy AM2 akkor igen.


amugy 99% hogy rá birod tenni

jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A lyuktávolságok szerintem mások amúgy.
jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyárit, amit a procikhoz adnak nem lehet rátenni, mert az csavaros és eltérőek a lyuktávolságok. A beakasztós hűtők oda-vissza kompatibilisek.

Nekem is egy régi AM3-as toronyhűtő van a Ryzen-en, aminek a specifikációiban szó sincs az AM4-ről, de simán ráakasztottam és prímán hűt.

jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Máshol vannak a rögzítési furatok:

"The AM4 socket specifies the 4 holes for fastening the heatsink to the motherboard to be placed in the corners of a rectangle with a lateral length of 54×90 mm. "

[link]


"The 4 holes for fastening the heatsink to the motherboard are placed in a rectangle with lateral lengths of 48 mm and 96 mm for AMD's sockets Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+ and Socket FM2. "

[link]

jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az AMD Socket AM4 kompatibilis a meglévő AM2/AM3 hűtőkkel.

[link]

jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!