Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy időnkén...

Lordvipi kérdése:

Miért van az hogy időnkén kettő nagy pixxel a bal alsó részen fekete olyan 2-3mm-es az átmérője miért jelenik meg?

Figyelt kérdés

ASUS TUF VG249Q Gaming monitor 24" Led IPS FHD monitor

érdekes ma kezdte el csinálni le futattam videókártya és mem tesztet de,azon nem mutatott problémát és csak arra tudok gondolni hogy a monitor kezd haldokolni valaki tud segíteni?

videó kártyám:

GIGABYTE GeForce RTX 3060 12GB OC GDDR6 192bit LHR (GV-N3060GAMING OC-12GD 2.0) Videokártya volt gpu mem test és trestest is minden jó volt.

a monitor érdekes módon csak windowsban csinálja ezt ha elinditok filmek vagy játékot akkor nem látom.



#Monitor pixel hiba/zavar
jan. 14. 10:42
 1/6 A kérdező kommentje:
ez még kimaradt durván 5 éve lett véve a monitor.
jan. 14. 10:51
 2/6 anonim ***** válasza:

A pixel az nem 2-3 mm átmérőjű. De ha nem folyamatosan látszódik akkor nem monitornak a hibája. A videókártya sem így halldoklik, memória hibánál csíkozódik vagy színes "négyzetek" jelennek meg.


Nem esetleg valami programnak egy bug?

jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem tudom mert videó lejátszása és játék közben nem mutatkozik meg csak windows háttér és böngészöben látom időnként.

most például nem látom 13:24 van és úgy 40 percel ezelőtt volt ez a jelenség elég sokáig jelen volt.

az első megjelenése bekapcsolásnál jelentkezett dúrván 30-1óra idejéig nem tudom a pontos idő tartamat hogy meddig volt jelen mert másfél órát nem voltam itthon.

jan. 14. 13:27
 4/6 A kérdező kommentje:
de a használata hétközben 6-8 óra hétvégén meg egész nap megy.
jan. 14. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Amondó vagyok, hogy valamilyen futó program produkálja ezt a jelenséget. Valamelyik próbál értesítést megjeleníteni csak nem tudja.
jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

és hogy lehet tudni hogy mi az?

mert csak rendszer értesítés van bekapcsolva a többi ki van kapcsolva

jan. 15. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!