Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Macbook Air 2017 Jelenleg...

Macbook Air 2017 Jelenleg 120 GB SSD van benne. Érdemes ilyen átalakítóval 1TB SSD beletenni? A tárhely az nagyobb lesz de a teljesítményen változtat valamit?

Figyelt kérdés

jan. 16. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen átalakítóval?
jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ilyen:


[link]

jan. 16. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2017-es MacBook Pro-ban nemrég cseréltem a hibás gyári 120GB SSD-t 512GB Micron Gen4 NVMe-re, oda egy másik adapter kellett.


Teljesítményben nálam többet tud így, írás-olvasás a 2019-es modellel lett kb egy szinten tesztek alapján. Ez nyilván függ attól hogy milyen SSD-t veszel. Nekem a Gen4 ennél még többet is tudna, ez a MacBook ennyire tudja kihasználni.


Viszont a sleep mode nem lesz olyan mint volt. Nálam az akku alvó módban is merül a csere óta számottevően, és egy MacBooknál szerintem az egyik legvonzóbb dolog egy Windows laptophoz képest, hogy mennyire hatékony az alvó módja. Továbbra is egyből ébred, azzal nincs baj. Van erről elég sok cikk fórumokon, az NVMe SSD "upgrade" egyik velejárója, amire itt-ott lehet hallani megoldásokat, én még nem jártam nagyon utána mert inkább kikapcsolom a gépemet.

jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!