Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan billentyűzet...

Létezik olyan billentyűzet ahol 4 vagy akár 6 gombot is letudnék nyomni egyszerre úgy hogy beveszi a parancsot?

Figyelt kérdés

Szeretem a fighter játékokat, és eddig a mortal kombat meg a street fighternél nem volt problémám azzal hogy le tudjak nyomni több gombot egyszerre és bevegye a karakter move-t, bár street fighternél volt kicsi problémám vele.

De rájöttem hogy qwer / asdfg + nyilakat beveszi a játék rendesen, míg máshol nem hajtotta végre a karakter kombót, azért mert mikor 4 gombot próbáltam egyszerre lenyomni már nem vette észre a játék.

Most a Tekken játékkal próbálok játszani, de ott nem találtam erre megoldást, bárhova rakom az irányítást, nem veszi be a gombokat ha többet nyomok le egyszerre.


Utána olvastam ennek régen, és valami olyasmit találtam hogy a billentyűzetek vannak így ki alakítva, hogy nem lehet sok gombot lenyomni egyszerre, szóval a kérdésem hogy létezik olyan billentyű amivel lehet sok gombot lenyomni egyszerre és még be is veszi a parancsot?



febr. 1. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik mechanikus.
febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!