Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlanátok?...

Milyen laptopot ajánlanátok? Ez a gép milyen?

Figyelt kérdés
Főként játékra és netezésre kéne. Maximum 300.000 forintig. Szerintetek ez a gép megfelelne? [link]

febr. 2. 21:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
16%
Persze. Ez jó gép.
febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Van benne egy RTX2050, ami nem is értem miért létezik. Inkább olyat nézz amiben van legalább egy 3060
febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

3060 nem fér a keretbe árukeresőn. 4050 szintén.

Így 3050ti a maximum, ami kihozható. Abból sincs túl sok. Akkor sima 3050 is még okés.


Mindenképp azért érdemes megfolni egy 4050-es gépet

febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Megtaláltam ugyanezt a gépet, 1000gb ssd-vel és RTX 3050 Ti kártyával kb. ugyanazon az áron: [link] Ez jobban megérné? Gondolom igen.
febr. 2. 23:00
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

#3 Nagyokos, a 2050M majdnem egy évvel később jelent meg a 3060M után. Szóval helyedben inkább befognám a pofám.


#5 A probléma a 3050-el és a Ti változatával, hogy 4GB RAM-juk van, ami 2024-ban elég kevés már, persze attól is függ, hogy mivel játszol. A sima PC-s 3050-nek van 6 és 8GB-os változata is, azok valamivel jobbak, de talán már a laptoposnak is van 6GB-os verziója. Lehet, hogy most egy picit többet kell kiadni érte, de hosszabb távon jobban megéri.


[link]

Ebben már 6GB-os 3050-t írnak. A RAM csak 8GB, de a RAM olcsó és elvileg bővíthető.

febr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnézem ezt a gépet
febr. 3. 11:31
 7/12 anonim ***** válasza:
4%

Ha így nézzük isgen, pofátlan vagyok.


fdiK, aham, tehát szerinted ez csak valami sufniműhelyben minden Req. nélkül elkezdtek összerakni egya kártyát azért, hogy a gonosz vidokártya összeesküvők megpróbálják átverni hiszti-pistikét?


Vagy szerinted hogy történik egy ilyen? Kíváncsi vagyok tényleg, hogy képzeled el.

febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"Sajnálom a veled együttélőket, már ha van 😂"

Nem nagyon érdekelnek a legyek és lárvákegerek érzései. Ahogy a az egységsugarú gyakorisoké sem.


"Látszik totál nem érted a piacot."

Lehet, de a fejlesztéseket menetét igen. Mindent csak az ostobák vélnek érteni.


"Az emberek a szart is megveszik, még akkor is ha tudják, hogy szar. Az egész a pénzről szól..."


Hát akkor most sikerült megvilágosodnod, örülök, hogy segíthettem, ugyanis ezzel indítottál:


"Van benne egy RTX2050, ami nem is értem miért létezik."


Akkor most már érted, ugye? 😉

febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
nem, ez egy szar. a 2050 még 60fpst is alig bír lowon
febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, azóta nézegettem másik gépeket: [link]

[link]

febr. 7. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!