Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A vékony laptopokban is...

A vékony laptopokban is könnyedén cserélhető, bővíthető a memória?

Figyelt kérdés

15ITL6 nál szeretném a 4 gb-ot 8-ra vagy többre bővíteni. Házilag meg tudom oldani forrasztás, stb. nélkül, mint a vastagabb társainál?

Az ssd itt ugye egy kicsit más, mint a laptop "HDD" alak, csak egy hosszú kártya, vagy tévedek?



febr. 6. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A memória forrasztott benne és még tehetsz bele 1 modult.
febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Mielőtt megkérdeznéd, hogy milyet, max. 8GB DDR4 SO-DIMM 3200MHz-et támogat.
febr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm az infót, ami meglepett, mert a processzor többet támogat, és úgy tudom, hogy most már az kezeli a memóriát, vagyis attól függ. Akkor mégis hogy lehet ez?
febr. 7. 08:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Egyébként innen vettem (Specification fül): [link]
febr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy értelmezem, hogy 4GB alaplapra forrasztott, és 1db szabad slot kell legyen benne.


Ez amúgy változó lehet. Tudnak trükkösek lenni a gyártók.


Én azt gondolnám bele tudna menni a 16GB modul is, így összesen 20GB RAM-mal, de erre úgysem lesz szükség eby ilyen netezgetős géonél. Pattints bele egy 8-asat, azgán jó leszel vele, amíg bírja ez a gép.

febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20GB memoriat tamogat, es nem azert mert a processzor nem tud tobbet, hanem mert nincs tobb ures slot. Az alaplapra valoban egy 4GB-os modul van beforrasztva, plusz tehetsz bele egy 16GB-osat, igy jon ki a 20.
febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Megnézted a linket? Amúgy ez nem egy konkrét modell.
febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!