Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Raidmax 700W Vortex RX-700AC-V...

Raidmax 700W Vortex RX-700AC-VR tápegységre tudok venni 3x8 pin vagy 1x12pin tápegység átalakítót?

Figyelt kérdés
RTX 3080 és 3090 videokártyákat nézegettem használtan és ahogy láttam ezeknek ilyenek a tápcsatlakozó igényeik átalakítóval vagy valahogy megoldható lehet ez a probléma?
febr. 8. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra a tápra ne akarj ilyen kártyákat bízni...
febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne bízhatna? Tier listeken rajta van a Raidmax… De ez a táp ahogy olvasom csak egy darab 6+2 pines pcie csatlakozóval rendelkezik! Még kettő sincs meg rajta.
febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Tier listeken rajta van a Raidmax"


Rajta van !== ebben az esetben is jó...


"Miért ne bízhatna?"

"csak egy darab 6+2"


Dereg már?

febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

"Tier listeken rajta van a Raidmax… "

Attól hogy rajta van egy gyártó, még nem jelenti azt, hogy az biztos megbízható. Meg kell nézni, hogy a lista:

[link]

melyik szintjén van az adott gyártó adott szériája.


A Raidmax Vortex RX-700AC-VR az a Vortex Bronze széria, ami a citált listán "E szintű", kerülendő széria.


"De ez a táp ahogy olvasom csak egy darab 6+2 pines pcie csatlakozóval rendelkezik! Még kettő sincs meg rajta."

Na látod ez egy nagyon gyanúra okot adó tény.

febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Raidmax Vortex széria kerülendő, de azért hagynék itt egy kis megjegyzést.


Én 11 évvel ezelőtt vettem egy HKC 500W-os tápot (leghitványabb tápok közé sorolható). Viszont a 11 év alatt több ezer órát ment és semmi baja, még a 12c,-es venti sem lett csapágyas. Az igaz hogy sosem volt agyonterhelve! Tehát, a finoman fogalmazva gagyi tápok is működnek, de nagy erőforrást igénylő eszközökön nem érdemes őket alkalmazni, mert az olcsó alkatrészek és anyaghasználat előbb utóbb kibukik, amit a drága pc alkatrészek szívnak meg.


Ne a táp legyen az, amin spórolsz!

febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3080-nak még okés a 700W. De hogy ez milyen alja minőség lehet... cserélném azért a tápot.


3090 helyett inkább 4070ti legyen a kiszemelt, sokkal kisebb a fogyasztása. És akkor az is simán befér.

febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Elég nekik a táp, de ha nem 4K-ban játszol akkor én is mindenképp a 4070 Ti kártyát ajánlom az RTX 3090 Ti szintű már inkább. De az RTX 4070 Ti Super már 16gb vrammal rendelkezik még egy kicsit erősebb kártya és ennél több most per pillanat max 8k felbontáson lehetne indokolt. Bár igaz, hogy a 4070 Ti Super nincs a legjobb áron. De csak a vram miatt is megvenném.
febr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mégis hogy lenne ez elég bármilyen modern kártyához egyetlen pcie ággal kisfiam?
febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!