Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire ajánlott figyelni, ha...

Mire ajánlott figyelni, ha forrasztott RAM mellé kiegészítő RAM-ot is vennék a laptopomba?

Figyelt kérdés

febr. 11. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%

#kérdező


Egyesek túlvariálták és nem értenek hozzá. Az alaplapodra 1Rx16 CL22 RAM van forrasztva. Hiába teszel mellé ennél jobb RAM-ot, pl. CL20-ast, úgyis a forrasztott RAM értékein fog működni. Csak akkor lenne értelme drágább jó értékű RAM-t venned ha 2 RAM foglalat lenne benne és mind a kettőbe egyformát tennél.

febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
( honnan tudod mi van az alaplapján? )
febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
22%

#11

Csak egyszerűen azért tudom mer nekem is olyan laptopom van és utánanéztem amikor megvettem.

febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor te moat azt mondod, hogy az összes létező forrasztott ramos laptopban csak 4 dram ic van 1Rx16 ként? Az összesben?


Nem taetom épp kizártnak, de azért furcsállom :)

febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%

#14

Már nagyon unalmas vagy. Ez a RAM kérdés már rég túl van tárgyalva.

febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14

Van olyan laptop is amelyikre 8 GB van forrasztva de az is 1Rx16 CL22-es.

Nekem ilyen laptopom van. Úgy vettem, hogy 8GB az alaplapra van forrasztva és volt benne még egy 8GB-os RAM.

[link]

febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Oké, de mije van a kérdezőnek? Lehet neked unalmas, de hadd ne higyjünk már el mindent bemondásra, mert a tied pont olyan :)
febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
22%

#14

Felejtsd már el ezt a kérdést. Ha nagyon érdekel külföldi oldalakon utánanézhetsz.

febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!