Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy androidos telefonba elég...

Egy androidos telefonba elég 4GB RAM?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A40 - es telefonom van, és abban 4 GB RAM van

febr. 21. 19:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
ma még elég, 3-4 év múlva ???
febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy elég lenne.

Az S23-ban van 8GB RAM és az készült úgy 3-4 évre, szóval ahhoz érdemes viszonyítani.

Mindenki szívni fog később, aki nem követi a piaci trendeket, mert így működik sajnos.(szoftverfejlesztés már rég nem arról szól, hogy szépen optimalizálnak, hanem ha látják, hogy erős vas van, akkor tudnak spórolni a fejlesztési időn)

febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12 - es! Ekkora nagy RAM a számítógépekben van már! 8 - 12 GB...
febr. 22. 13:57
 14/25 anonim ***** válasza:
81%

"Nem tudom mi az az alap dolog, de egész gyors a telefonom így 4 GB RAM - al is."


Akkor te még nem tapasztaltad meg milyen egy igazán gyors teló. Nekem is A40 volt az előző amiről egy Oppo Find X5 re váltottam ami 8 giga RAM és Snapdragon 888 procival van szerelve. Na azután mikor néha még előveszem otthon az A40 et az valami rémesen lassúnak tűnik

febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Ekkora nagy RAM a számítógépekben van már! 8 - 12 GB..."


A telefon szerinted mi? Ugyanúgy számítógép, ugyanúgy több alkalmazás fut párhuzamosan amik mindegyike zabálja a RAMot.

febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#12.

De nem olvastad el amit az előbb írtam?

Teljesen más architektúra, nem összehasonlítható a kettő.

Egy okostelefonban meg sokkal több szenzor van, több alkalmazás és szolgáltatás fut a háttérben, ráadásul az oprendszer is többet igényel.

Pont az lenne a logikus, hogy az okostelefonban több a memória, mint egy mai irodai számítógépben...

febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg számítógépekben inkább 16-32GB RAM ajánlott manapság.

Szóval ez sem nyert. 8GB RAM ott is elég kevés, meg ilyen olcsó memóriaárak mellett felesleges vele szenvedni.

febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#16.

Mármint ez a kérdezőnek szólt.

febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
febr. 22. 15:27
 20/25 A kérdező kommentje:
14 - es akkor neked jó telefonod van! Mennyibe kerül egy olyan jó teljesítményű telefon, mint ami neked van?
febr. 22. 17:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!