Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi konfigról? Legfőképp full hd gamingre venném.

Figyelt kérdés
[link]
febr. 22. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi pénzbből bőven jobbat is lehet venni...


[link]

febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
#1. +1!
febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem jó az a konfig
febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Talán 2 terás ssd-t vennék a helyedben
febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Minek? Adott keret esetén miért a fontosabb hardverek elől vennéd el a forrásokat?
febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha adott a keret, akkor nem, lehet józanon is gondolkodni. Én most vettem 2 terásat, mert minden szart egyszerre föltettem és nem jó ha 90 szazalékig tele van az ssd.
febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Én azt nem értem hogyan jött ki ez az ár? Nagyon max 380 ezerre számolom... hogyan lett ez 450? 😲 milyen árak vannak iponon!? Ennyire szar lett az a bolt? Részvétem, akik ott vásárolnak...


1-es konfigja ezerszer jobb. És ha spórolósra kell venni, akkor még abból is lehetne faragni.

febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Full hd gamingre jó a géped de ide bőven elég egy AMD Ryzen 5 3600 31.810 Ft-tól kapható. Ha majd később kevés lenne akkor mehet bele erősebb proci.



https://www.youtube.com/watch?v=rTUqd0SUIgI

febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!