Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a konfigró...

Mit gondoltok erről a konfigról? Minden kompatibilis mindennel? Most vásárolnám meg az alkatrészeket, de a biztonság kedvéért mások véleményét is kikérem :D Írjátok le nekem ha valamit kicserélnétek.

Figyelt kérdés

Alaplap: ASUS PRIME H310M-K

Processzor: INTEL Pentium Gold G5400 3.70GHz 1151 300 BOX

Memória (RAM): Crucial 8GB 2400MHz DDR4 CL17

Merevlemez (HDD): 1TB Toshiba 3.5" P300 SATAIII

Tápegység: FSP Hexa+ 400W

Videókártya (VGA): GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 128bit PCIe

Monitor: Samsung S24D330H

Gépház: FCPC 2055A

Rendszerhűtő (Gépház): ARCTIC COOLING F8 3-pin



2018. aug. 26. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából rendben van.

Talán RAM-ból vettem volna Dual Channel-t, de mondjuk azt később nem lehet bővíteni.

2018. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
budget kategóriás gépnek elmegy,de a házhoz vehetnél két ventit mert alapból nincs benne.
2018. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyik rokonomnak egy jóval erősebb gépe van, hasonló házzal, és ő is 1 db ventivel nyomja, egyszer sem volt még panasza melegedésre. Plusz még ott a táp, az is fuj ki levegőt.
2018. aug. 26. 10:12
 4/7 A kérdező kommentje:
De, ha vennék még egyet azt mire tudnám kötni? Az alaplapon 1 db 3-pines csatlakozó van elviekben.
2018. aug. 26. 10:13
 5/7 szántóvető ***** válasza:

én úgy látom hogy ebben egy sincs:mondjuk egy ilyen olcsó házban ez nem meglepő.vagyis a kép csak illusztráció :)

a ventit a tápra kötöd,arra pedig bármennyit köthetsz.vagy beszerelhetsz külön ventillátor szabályozót is,ahogy tetszik.

2018. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy annyit amennyit akarok? Egyszer elfogynak a csatlakozók nem?
2018. aug. 26. 11:23
 7/7 szántóvető ***** válasza:
úgy értettem hogy csatakotóval tudod növelni a beköthető ventik számát.mondjuk erre a házra 3 fér csak.de olyan molex kábel is van amit az alaplapra dugsz és 5 leágazója van,csak et drágább valamivel.mindegy,az a lényeg hogy kábelre és 2 ventire költened kell még.
2018. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!