Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI átalakítás VGA-ra. Mire...

HDMI átalakítás VGA-ra. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Ha a videókártyán csak HDMI csatlakozó van, de a monitoron meg csak VGA és egy átalakítóval megoldom, akkor milyen képet kapok?


Sokat fog romlani?

Olyan lesz, mintha VGA-ból VGA-ba menne a kép vagy jobb vagy rosszabb?



febr. 26. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Egy ilyen megteszi. Pont ugyan ez volt a problémám.

Teljesen jó lesz a kép én is használtam. Semmivel sem volt más mint adapter nélkül.

febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az a gond, hogy a BIOS-t nem jeleníti meg. TV-re kell rákötnöm, ha szükségem lenne rá. Tehát csak akkor kapom meg a képet, miután POST-olt a rendszer, és már kint van a windows logo.


A rendszerben viszont kompromisszummentes. Nincs érezhető késleltetés. Felbontás és hz tökéletesen kezeli.


Szóval ez a POST előtti dolog nem tudom min múlik. De nyilván mivel kb szökőévente kell, és amúgy is megoldható egy ideiglenes kijelzővel, így nem tulajdonítottam hátránynak.

febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1, Igen én is ezt néztem ki. Köszi!


2, Köszi! Na az nagyon érdekes. :/ Ha kell a bios, akkor max kiveszem a kártyát és alaplapival beállítom a dolgokat.

febr. 27. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell a postolást várni, megnyomod a bekapcsoló gombot és már vered az F1/F2/Del vagy ami a BIOS-t nyitja az adott lapon. Igen mire képet kapsz már a BIOS-ba vagy de ez tényleg ritkán kell.
febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja hogy el lehet érni a biost adapterrel is, csak a windows logó előtt nincs kép.


Félreértettem.

Akkor meg így nincs semmi probléma! :)

márc. 2. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!