Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 emulátorral tudnám...

Windows 7 emulátorral tudnám használni a canon pixma ip1600-as nyomtatót a windows 10-es laptopon? Más megoldás?

Figyelt kérdés
Win10 driver már nincsen hozzá, nem támogatja az ip1600-as színes nyomtató.

#Canon #Pixma #ip1600
febr. 29. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy virtuális gépen keresztül használod, vagy egy régi gépen amin még Win 7 van. Esetleg dual boot, ha a géphez elérhető Win 7 driver.
febr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbáld telepíteni a Windows 7hez való drivert, a legtöbb esetben működik.
febr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1

Virtualbox-ot találtam, ebben elfut ezek szerint. Volt Windows7 lemezem, eredeti - de lövésem sincsen, hogy hová került azóta...

Ha Virtualbox-ban futtatom a windows7-et, akkor a gépen lévő állományokhoz hozzáférek vagy, ami kell, azt mondjuk a googledrive-on keresztül vagy külső winchesterről valamiképpen bemásolhatom rá?

febr. 29. 14:45
 4/13 A kérdező kommentje:

2

Próbáltam. Nem ment sajnos. Manuálisan végigvittem mindent.

febr. 29. 14:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Virtuális gépen az ég világon mindent meg lehet csinálni, amit egyébként anélkül, legfeljebb kicsivel több tudás kell hozzá.
febr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

3

Lehet mappát megosztani virtuális géppel (sőt, meg lehet a drag&drop is működik, de az lehet csak távoli asztallal, hirtelen nem tudom megmondani). De a google drive is működhet, ha csak a google nem dönt úgy, hogy nem támogatja tovább a win7-et

febr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

VirtualBox +addítions

Win7: [link]

VB-ben az USB port vezérlése átadható a virtuális rendszernek. W10-re semmilyen driver nem kell az eszközhöz, w7-re meg fel tudod tenni a drivert.

febr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7

W10et nem támogatja a nyomtató.

febr. 29. 17:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Linux.
febr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

8

W10-re semmilyen driver nem kell

febr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!